Одвічне питання: як обрати сувеніри з Карпат?

 

Усім відомо, що повертаючись з відпочинку обов’язково треба привезти з собою річ, що нагадуватиме про незабутні дні проведені в особливому місці: це можуть бути сувеніри як для себе самих, так і для близьких. Але що обрати? Як поєднати в одному предметі декілька функцій: щоб нагадувало про відпочинок, й щоб в побуті був функціональним?
Як не крути, головною функцією будь-якого сувеніра є нагадування про що-небудь: подорож, про зустрічі з друзями, відпочинок… З цим набагато легше визначитись, оскільки у нашому магазині всі предмети несуть у собі інформацію навколишнім про те, де саме вони були придбані: на всьому є логотип курорту, надписи та зображення Буковеля або ж матеріал з якого виготовлений сувенір так і шепоче звідки його привезли.
Як же впоратись із наступним завданням: підібрати сувенір для душі? Не зважаючи ні на що, насправді дуже легко поєднати функціональну і декоративну функцію: зайдіть в розділи нашого магазину і Ви побачите, що усі речі є необхідними чи то в домашньому побуті, чи в офісі, або навіть у власному гардеробі. Існує багато варіацій по підбору певного предмету, наприклад звичайна попільничка у нашому магазині трансформована в декоративну фігурку з логотипом курорту, та більше того вона зроблена руками майстрів гончарної справи.
Щоб підібрати доречний подарунок – слід дотримуватись наступного алгоритму… Чоловіки люблять практичні речі їм буде до вподоби гаманець, футболка або реглан, навіть шапка для лазні, а от для дівчини ідеальним подарунком стане щось витончене, неповторне, що підкреслить її унікальність – скринька для біжутерії, вишита сорочка, або ж карпатська натуральна косметика; бабусі й дідусі чекатимуть, що Ви їм подаруєте ароматні чаї, цілющі сиропи, теплі чуні або ж тапочки з овчини.Тож, з практичною функцією теж визначились!
Подарунок від чистого серця приносить задоволення і тому хто дарує, і тому хто отримує, ним можна сказати більше, ніж просто словами.  Тому залишилось останнє – обрати й презентувати своїм найдорожчим те, чого вони так від Вас чекають – увагу!

Share this post